• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/schoolofmasters?fref=ts
Üyelik Girişi
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret248271
TOEFL SINAVI OLABİLECEĞİNİZ TARİHLER
 

Friday, February 3, 2017

Saturday, February 11, 2017

Saturday, February 18, 2017

Friday, March 3, 2017

Saturday, March 4, 2017

Saturday, March 11, 2017

Saturday, March 25, 2017

Saturday, April 1, 2017

Friday, April 21, 2017

Saturday, April 29, 2017

Saturday, May 6, 2017

Saturday, May 20, 2017

Saturday, May 27, 2017

Saturday, June 3, 2017

Friday, June 9, 2017

Saturday, June 24, 2017


Aidat Borcu Sorgulama
 
Mezitli Som
Mezitli Som dil kursunda 15.10.2012 günü yapılan serbest konuşma aktivitesinden küçük bir kesit.
Puan ver      Yorum Yaz     3360 kişi izledi        

 

Saat
ÖĞRENELİM KÖŞESİ

İNGİLİZCENİZİ 10 SANİYEDE GELİŞTİRİN BÖLÜMÜNE HOŞGELDİNİZ.


EK BİR AÇIKLAMA VERECEĞİNİZ BİR CÜMLENİN BAŞINA

'to tell you the truth'... EKLEYEREK CÜMLENİZİ SÖYLEYİN'...DOĞRUYU SÖYLEMEK GEREKİRSE ' ANLAMINI KATARAK CÜMLENİZİ DAHA RENKLİ SUNMUŞ OLUN.

ÖRNEK:  MERT IS NOT HAPPY . CÜMLESİNİ :

To tell you the truth MERT IS NOT HAPPY. DİYEREK OKUYUN 'Doğruyu söylemek gerekirse, MERT MUTLU DEĞİL   'DEMİŞ OLURUZ

S M

GÜLÜMSETEN GERÇEK

ÜCRETSİZ DEMO DERS ALINIZ

İNGİLTEREYE GİTMENİZE GEREK YOK. SOM'A GELİN YETERLİ. BEN ÖĞRENEMEM DİYORSANIZ ÜCRETSİZ DEMO DERS ALIN

RANDEVU İÇİN 

ÇARŞI 239 4444

POZCU 328 29 30

MEZİTLİ 358 1800

ERDEMLİ 232 0 444

Takvim
TOEIC SINAV MERKEZİ STATÜSÜ

TOEIC İŞ İNGİLİZCESİ SINAVLARININ MERSİNDEKİ TEK YETKİLİ SINAV MERKEZİYİZ.