Hakkımızda

Uzman Kadro

Her bir kursiyerimiz adımızı dünyaya taşıyacak bizi temsil edecek ayrı ayrı değerler olarak kabul ederek ve dünyaya kendilerine verdiğimiz dil yeteneği ile onları kabul ettirerek, yeteneklerini ortaya çıkaran ve buna yönelik ``bireyselleştirilmiş`` eğitim vermeye gönül veren öğretmenleri seçen, kursiyeri karakterine uygun pratiklikte öğretmen ile buluşturan, öğrencisinin ufkunu açarken kursa mutlu gelmesi için uygun altyapıyı, fiziksel ortamları ve ``eğitmen`` kadrosunu oluşturmuş bir eğitim kurumu her açıdan doğru bir kurumdur.

Tecrübeli Eğitmenler

Bir kursta öğretmen en önemli aktör/aktrist dir Öğretmenin hayal gücü ve bilgisi bir arada kursun kalitesine hizmet eder. Çünkü kursiyer kendi yoğun dünyasından kısıtlı zamanından vakit ayırır ve bu kısıtlı zaman içerisinde alabileceği en dolu kursu almak için haklı bir arayış içerisindedir. Söz sahibi olmak için iyi olmaktan başka şans tanımayan dünyamız kendi oyun kuralına göre güçlü ve pratik olunmasını gerektirmektedir.Bu anlayışla, sağlıklı,güvenilir, yenilikçi ve bireye özel eğitim-öğretim planlayarak daha estetik, daha modern çözümler sunmak Som Dil Kurslarının mottosudur.

25 Yıllık Deneyim

Som Dil Kurslarında size demo ders yapmanızın önemi vurgulanan bir kayıt görüşmesi hazırladık. Burada önemle size sizi mutlu edecek dinamizmdeki öğretmenle karşı karşıya gelmeden kayıt olmamanız gerektiği vurgulanmaktadır. Çünkü her öğrenciyi farklı bir birey olarak değerlendirip, öğrencinin özelliklerine göre, bilgiyi anlama ve öğrenme farklılığını göz önünde bulundurarak eğitim ve öğretim kısımlarında bireysel yöntemler uygulamak, öğrencinin psikolojik ve eğitimsel gelişim sürecinin her anında yanında olarak , kendine güvenen bir duruş sergilemek ancak sizin yapacağınız görüşme sonrasında kendinizi iyi hissetmeniz ile olabileceğini biliyoruz.

Som Dil Kursları

Bizi tanıyın…

Kurulduğu 1995 yılından itibaren Eğitim sektöründe kendine has yöntem ve metotlarla her öğrenciyi kendi özelliklerine ve yeteneklerine uygun, gelebileceği en üst seviyeyi hedef alarak hayal ettikleri, hedefledikleri bölüm ve üniversiteye ulaşmalarında, yabancı dil ihtiyaçlarını gidermekte yanlarında durup neler ve nasıl yapmaları gerektiğini anlatan, uygulamalarını sağlayan yol gösterici olarak gelecekteki hayatlarında iz bırakıp iyi olarak hatırlanmayı ve başarılarına katkıda bulunmayı amaçlayarak yabancı dil  eğitim ve öğretimi sunmaktayız.