Online Dersler

f

İngilizce

Rusça

g

Fransızca

c

Almanca

Arapça

TOEFL

Som Dil Kursu

Dil Öğrenmek

Bizimle Çok Kolay…

24 Yıllık tecrübemizle size hizmet üretmeye devam ediyoruz. Hep aynı duygu ile eğer sizi mutlu edebilirsek sizin bize yıllarca referans olacağınıza inanarak sizi mutlu edecek kaliteyi sağlamak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Deneme olarak online İngilizce test yayınlamaktayız. Umarız beğenirsiniz.

s

“Online Dil Eğitimleri”

Popüler Kurslar

c

Genel İngilizce

İngilizce öğrenilmesi en zevkli ve kolay dillerden biridir. Yabancı dil gereksinimi duyulmayan iş alanı neredeyse kalmadığı her geçen gün daha çok konuşulmaktadır. Önemli olan öğrenme şevkinizi kırmayacak sizi vakit kaybetmeden hedefe taşıyacak doğru kursa gitmeniz. Som Dil Kursu yıllardır güveninize layık olmaya çalıştığı kaliteyi her geçen gün daha da çok yukarılara taşımaya çalışmaktadır.

TOEFL

TOEFL iBT® sınavı tüm dünyanın kabul ettiği İngilizce seviye ölçme sınavıdır. Bu sınava tüm Türkiyede 13 şehirde katılabilme şansınız vardır. Som Dil Kursları Mersinde TOEFL iBT® sınavına girebileceğiniz tek yetkili sınav merkezidir.

TOEFL iBT® sınavı, İngilizceyi üniversite seviyesinde kullanma ve anlama yeteneğinizi ölçer. Ve okuma,dinleme konuşma ve yazma becerilerinizi akademik görevleri yerine getirirken ne kadar iyi bir şekilde birleştirdiğinizi değerlendirir.

j

İş İngilizcesi

Som Dil Kursları olarak Mersin Akdeniz İhracatçı Birliklerinin 6 yıl süreyle her sene Dış Ticaret İngilizcesi seminerlerini düzenleyen kurumuz. İş İngilizcesi dersleri sunum yapılması, pazarlık, telefon İngilizcesi, başvuru görüşmesi, idiomlar gibi pek çok başlıkta İngilizcenize kaliteli bir akış sağlamak için hazırlanmaktadır.

d

Canlı Destek

Kursiyer Danışmanı