Rusça Kursu

Kurs Hakkında

 

Derslerinizin eğlenceli ve günlük konuşmalarla renklendirilmiş olmasına özen gösterilmektedir. Dinamik ve eğlence dolu derslerimizde sıkılmadan Rusça öğrenmenin keyfine varacaksınız.

Genel Bilgiler

Rusça sınıflarımız 3 kurdan oluşmaktadır.

Sağlıklı eğitim, seviyenize en uygun sınıflarda mümkündür. SOM DİL KURSU’nun öğrencileri detaylı bir seviye sınavının ardından kendilerine en uygun sınıflara yerleştirilirler.

Kur boyunca mini sınavlar, kur ortasında ara sınav, kur sonunda da bitirme sınavı uygulanır.

Iş sonrası saatlerde hazırlanan yetişkinlere dönük yoğunlaştırılmış akşam sınıfları genellikle 18:00 – 19:00  sonrası, öğrenciler ise genellikle hafta sonları gündüz 10:00-13:20 ya da öğleden sonra 14:00 – 17:30 sınıfları olan genel Rusça sınıfları olarak 3 seviyede oluşmaktadır.

Rusça ile hiç tanışmamış olan temel seviye grubu kursiyerlerimiz için hazırladığımız 90 saatlik ilk sınıf sonrası kursiyerler temel Rusça bilgilerini almaktadır. Bu temel bilgiler kısaca ben, sen ya da benim, senin diye başlayan cümleler, var, yok cümleleri, sahiplik cümleleri, kabiliyet, zorunluluk, olasılık ve gelecek zaman cümleleri yanısıra geniş zaman cümleleri ile sınırlıdır.

Bu ilk 90 saatin 48 saati kitap kullanmaksızın resimler, video laboratuvarında filmler, bilgisayar ortamında laboratuvar çalışmaları gibi görsel çalışmalar sayesinde yapılmakta olup temel sistem bilgilerinin yüklenmesi sağlanmaktadır. Geriye kalan saatlerde ise Rusça kurs kitabımızdaki bol ses ve kelime haznesine kavuşulacak  program yapılmaktadır.

Rusça Kursu Dil Paketi 600 TL + KDV (%100 Öğrenme Garantisi ve Ömürboyu Erişim)